O STD a.s.

Výroba a sklad

O STD a.s.

Spoločnosť STD, a.s., bola založená v roku 2001 ako Joint venture medzi slovenskou spoločnosťou TATRAMAT, a.s. a talianskym spoločníkom.

Náš areál o rozlohe 17tis. m² sa nachádza v strede Slovenska, ba dokonca v srdci Európy. Táto strategicky výhodná poloha zaisťuje výborné dopravné spojenie. Závod tvorí výrobná časť o rozlohe približne 5tis. m² a taktiež skladové priestory na ploche 3tis. m².

Charakteristika výroby

O STD a.s.

Špecializujeme sa na výrobu a predaj komponentov z expandovaného polystyrénu (EPS) a polypropylénu (EPP), ktoré vyrábame pre domáci i zahraničný trh. Naše produkty dodávame pre našich klientov na Slovenku, v Nemecku, v Čechách, v Poľsku, v Španielsku a Taliansku.

Výrobný program STD, a.s. zahŕňa široký sortiment produktov:  obalové materiály, ochranné obaly, komponenty pre automobilový priemysel, ale aj prepravné termoizolačné boxy určené pre gastronómiu a catering.

V automobilovom priemysle vyrábame a dodávame komponenty pre značky áut  BMW, VW Polo, VW Touareg, Porsche Cayman, Porsche Panamera, Porsche Cayenne, Škoda, Fiat, Volvo.

Hľadáte zamestnanie?

KONTAKTUJTE STD